رول کاغذ سونوگرافی
رول کاغذ سونوگرافی
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰
کارت پرواز
کارت پرواز
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
کاغذ سونوگرافی سونی SONY

کاغذ سونوگرافی سونی SONY

کاغذ سونوگرافی سونی SONY

این شرکت به عنوان پنجمین تولید کننده کاغذ های سونوگرافی در دنیا نام خود را ثبت کرده و همواره در تلاش است کیفیت محصولات خود را بهتر نماید .کاغذ های سونو گرافی در مدل های نرمال و HIGH QUALITY می باشند و محصول HIGH GLASS به زودی به بازار عرضه می گردد .

با افزایش سرمایه گذاری در صنعت بهداشت ، بسیاری از شرکت ها با طیف گسترده ای از محصولات خود که تمام بخش ها را پوشش می دهد ، ارائه می شوند. با توجه به افزایش رقابت ، هر شرکتی مجبور است برای تولید کاغذ سونوگرافی و دستگاه سونوگرافی قیمت رقابتی بدهد.

یکی از مدل های کاغذ سونوگرافی کاغذ اولتراسوند میباشد . تولید کاغذسونوگرافی اولتراسوند با چگالی بالا و براق تولید می شود که چاپ های با وضوح بالا و واضح را ارائه می دهد. مناسب برای استفاده در چاپگرهای ویدئویی سونی و میتسوبیشی.ما با رقابتی ترین قیمت تولید عمده فروشی ، بالاترین کیفیت را به همه مشتریان در زمینه فروش کاغذ سونوگرافی تضمین می کنیم.

مشخصات کاغذ سونوگرافی SONY

پایه کاغذ خام با کیفیت برتر ۲. ضخامت کاغذ با چگالی بالا ۸۰ گرم ۳. سطح صاف ۴. قالب برش تمیز برای کاهش آسیب چاپگر ۵. فاصله دقیق خط شبکه ۶. بدون چین و چروک ۷. چاپ سریع ، تاریک و واضح ۸. ماندگاری طولانی مدت تصویر برای ۳-۵ سال

تولید کاغذ سونوگرافی کاغذهای چاپگر ویدئویی با کیفیت خوب را تهیه می کند تصویربرداری پزشکی با کیفیت بالا و با استفاده از بهترین مواد برای اطمینان از سازگاری استفاده در همه ابزارها تولیدکاغذ سونوگرافی انجام می دهیم .

دیدگاه ها بسته شده است