نوار سونوگرافی سونی SONY
نوار سونوگرافی سونی SONY
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰
کاغذ سونوگرافی سونی SONY
کاغذ سونوگرافی
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰
نمایش همه
رول کاغذ سونوگرافی

رول کاغذ سونوگرافی

رول کاغذ سونوگرافی

رول کاغذ سونوگرافی جزئیات تصویر عالی و وضوح عالی تصویر چاپ شده را ارائه می دهد. سری UPP-110 ویژگی های پیشرفته زیر را ارائه می دهد:

مقاومت در برابر آب بالا ، عملکرد مطابقت با سر ، تولید مثل در مقیاس خاکستری ، لایه ضد الکترواستاتیک ، حداقل پیچش یا حلقه زنی ، مقاومت در برابر رطوبت و گرما ، کیفیت چاپ برتر و خواص عالی پارگی . رول کاغذ سونوگرافی میتسوبیشی محصولی با کیفیت بالا است که وضوح بهینه را برای چاپ تشخیصی سونوگرافی ارائه می دهد. رول کاغذ سونوگرافی باید در مناطق تحت کنترل دما نگهداری شوند تا بالاترین سطح کیفیت را داشته باشند.

نوع بسته بندی رول کاغذ سونوگرافی

ابتدا در کیسه های پلی بگ ، سپس در کارتن برای رول کاغذ سونوگرافی ، معمولاً ۱۰ رول کاغذ سونوگرافی در یک جعبه ، مقدار کل کارتن بر اساس اندازه محصولات خواهد بود. برای رول کاغذ سونوگرافی z-fold ، معمولاً قابل جدا شدن از گرما است ، مقدار کل کارتن بر اساس اندازه محصولات خواهد بود.

گرند پیپر که در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد ، امروزه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان رول کاغذ سونوگرافی پزشکی در چین تبدیل شده است رول کاغذ سونوگرافی با بیش از ۳۰۰۰ فروشنده همکاری به یک تولید کننده حرفه ای و مدرن از سری کاغذهای ضبط کننده پزشکی تبدیل شده است. رول کاغذ سونگرافی سیاه و سفید نوع I با کیفیت بالا تصویر بالایی ارائه می دهند. رول کاغذ سونوگرافی بر اساس شیوه نامه های اساسی ساخته شده است که حتی اطلاعات کوچک را برای خواندن صحیح EKG با دقت می خواند

رول کاغذ سونوگرافی رسانه چاپ حرارتی با کیفیت بالا: ۱۰ رول / جعبه ، کیفیت عالی کاغذ. رول یکنواخت (۱۱۰ میلی متر x 20 متر) از کاغذ فیلم اولتراسوند حاوی تقریباً ۲۷۰ چاپ در هر رول است ، حداکثر استفاده را می دهد.

دیدگاه ها بسته شده است