کاغذ سونوگرافی سونی SONY
کاغذ سونوگرافی
اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۰
فروش کاغذ حرارتی
فروش کاغذ حرارتی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
کارت پرواز

کارت پرواز

کارت پرواز

کارت پرواز در واقع از نوعی کاغذ ساخته می شود که می توان اطلاعات مربوط به یک فرد را بر روی آن چاپ کرد. کارت پرواز نیز با استفاده از کاغذهای مخصوص عملیات چاپ اطلاعات بر روی آنهذ انجام می وشد که این نوع کاغذهای دارای جنسب به مراتب مقاوم تر می باشند. در واقع کاغذ کارت پرواز دارای ابعادی به اندازه ۲۰ در ۸ سانتی متر می باشد که یک نوار پارگی نیز بر روی آن وجود دارد که با ساتفاده از این نوار کاغد به راحتی به دو تکه نامساوی تقسیم می شود. کاغذ کارت پرواز به گونه ای است که امکان چاپ بارکد به صورت نواری نیز بر روی آن وجود دارد که با ساتفاده از این نوع بارکد اطلاعات توسط دستگاه اسکنر به راحتی خوانده می شود.

با توجه به اینکه کاغذی کارت پرواز نیز از نوع حرارتی است بنابراین برای چاپ آن از ریبون باید استفاده کرد. اطلاعاتی که با استفاده از ریبون بر روی کارت پرواز چاپ می گردد سریع انجام می شود و همچنین دارای کیفیت بالایی نیز می باشد. این نوع کاغذها با توجه به اینکه در برابر گرما حساس هستند زمانی که در معرض گرما قرار می گیرند فعال می شوند و عملیات چاپ بر روی آنها انجام می شود. با توجه به اینکه امروزه نیاز به کارت پرواز امری ضروری است بنابراین تولید کنندگان سعی می کنند کاغذی که مورد نیاز کارت پرواز است را در مقدار زیاد تولید کنند تا بتوانند نیاز مشتریان را در این زمینه به راحتی برطرف کنند.

همچنین کارت پرواز با توجه به جنس کاغذش در برابر بسیاری از عوامل از خود مقاومت نشان می دهد و می توان تا مدت ها با خیال راحت از آن استفاده کرد. این مجموعه بهترین کاغذهای مورد نیاز برای تولید کارت پرواز را تولید می کند و آن را در حجم زیاد روانه بازار مصرف می نماید.

این شرکت امکان تولید کارت پرواز در گرماژ های مختلف را دارد .کارت پرواز نوعی کاغذ حرارتی است با رنج ضخامتی بالاتر و برای سهولت در چاپ به صورت کوت حرارتی شده استفاده می شود .نام های دیگری چون بلیط پرواز ،مقوای حرارتی و .. نیز دارد و در بعض از فروش گاه ها حتی برای مشخص کردن اطلاعات کالا در داخل پروفیل های مخصوص استفاده می شود. جهت خرید با فروشندگان با سابقه ما در این زمینه ارتباط بگیرید تا ضمن انجام یک خرید بی دغدغه از مزایای خرید از این سایت بهره مند شوید.

دیدگاه ها بسته شده است