کارت پرواز
کارت پرواز
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
لیبل حرارتی
لیبل حرارتی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
فروش کاغذ حرارتی

فروش کاغذ حرارتی

فروش کاغذ حرارتی
این شرکت یکی از معدود تولید کنندگان کاغذ حرارتی در داخل کشور است .
با توجه به اینکه صنعت کاغذ در چند سال اخیر رشد فراوانی داشته است موفق به تولید نوعی کاغذ شده است که امکان نوشتن بر روی آن بدون جوهر موجود می باشد که نام آن کاغذ حرارتی می باشد. کاغذ حرارتی در واقع نوعی کاغذ است که امکان چاپ بر روی کاغذ حرارتی بسیار سریع واضح و شفاف است و می توان حتی تصاویر را نیز به راحتی بر روی آن چاپ کرد. موادی که کاغذ حرارتی از آن تشکیل شده است به گونه ای می باشد که وقتی در معرض گرمای هد پرینتر قرار می گیرد از خود واکنش های شیمیایی نشان می دهد.

نگه داری از کاغذ حرارتی نیز دارای شرایطی می باشد که باید آنها را رعایت کنیم تا بتوانیم عمر آنها را افزایش دهیم. اگر کاغذ حرارتی در برابر اشعه UV یا آب و یا روغن و یا نفت قرار بگیرد باعث می شود تا اطلاعاتی که بر روی آن چاپ شده است از بین بروند و پاک شوند. امروزه استفاده ازاین کاغذ در دستگاه های پوز دربسیاری از مکان ها مانند فروشگاه ها و یا بیمارستان ها می بینید رایج شده است که با توجه به اینکه کاغذ حرارتی کاربرد زیادی دارد تقاضا برای تولید آن در کشور زیاد شده است .

بنابراین تولید کنندگان ما نیز تمام سعی و تلاش خود را می کنند تا بتوانند بهترین کاغذ حرارتی با قیمتی مناسب در اختیار خریداران خود قرار دهند. نام دیگر کاغذ حرارتی، کاغذ ترمال می باشد که سرعت پرینترهایی که بر روی آنها اطلاعات را چاپ می کنند با توجه به فرایند این محصول بسیار بالاست. با توجه به سرعت بالا چاپ در این نوع کاغذ کیفیت آنها نیز بالا می باشد. این مرکز به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه تولید کاغذ حرارتی فعالیت می کند.

دیدگاه ها بسته شده است