فروش رول کاغذ حرارتی
فروش رول کاغذ حرارتی
تیر ۳۰, ۱۳۹۹
قیمت رول حرارتی
قیمت رول حرارتی
مرداد ۲۳, ۱۳۹۹
نمایش همه
چاپ رول کاغذ حرارتی

چاپ رول کاغذ حرارتی

چاپ رول کاغذ حرارتی

چاپ رول کاغذ حرارتی به گونه ای از چاپ اطلاق می‌شود که در آن متن یا تصویر از طریق اعمال گرما بر روی کاغذ چاپ می‌شود. در چاپ رول کاغذ حرارتی نیاز به جوهر نیست و در واقع هد دستگاه توسط ایجاد حرارت بر روی کاغذ می‌نویسد. البته باید توجه داشت که کاغذ مورد استفاده در چاپ رول کاغذ حرارتی از نوع خاص می‌باشد ( چاپ رول کاغذ حرارتی یا رول‌های حساس ).

در واقع در چاپ رول کاغذ حرارتی نیاز به کاغذی داریم که در مقابل حرارت حساس بوده و در مقابل گرما واکنش نشان دهد. پرینترهای حرارتی صدور فیش در دو نوع تک رنگ (سیاه و سفید) و ۲ رنگ در بازار موجود است که کارایی نوع ۲ رنگ آن به علت عدم وجود کاغذ دو رنگ در بازار ایران مانند پرینترهای تک رنگ است. پرینترهای مورد استفاده در چاپ رول کاغذ حرارتی را پرینتر حرارتی ، پرینتر صدور قبض ، پرینتر صدور فیش ، پرینتر صندوق ، فیش پرینتر ، مینی پرینتر یا ترمال پرینتر می‌نامند.

در بخش چاپ رول کاغذ حرارتی فیش پرینت مخاطب اصلی شرکت فست فودها، رستوران‎ها، فروشگاه‎ها، داروخانه‎ها، آزمایشگاه‎ها و … هستند. همچنین عرضه ‎کنندگان رول‎های حرارتی (فروشگاه‎های ارائه دهنده رول‎های حرارتی) دیگر مشتریان ما را تشکیل می‎دهند.

در زمینه چاپ رول کاغذ حرارتی دستگاه پوز و دستگاه خود پرداز ATM و VTM نیز تبریز چسب توانسته است که توجه بانک‎ها و PSPها را جلب نموده و مشارکت پایداری را با آنها ایجاد نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *