کاغذ رول حرارتی
کاغذ رول حرارتی
مرداد ۲۳, ۱۳۹۹
قیمت کاغذ دستگاه پوز
قیمت کاغذ دستگاه پوز
مرداد ۲۳, ۱۳۹۹
نمایش همه
تولید کننده کاغذ رول حرارتی

تولید کننده کاغذ رول حرارتی

تولید کننده کاغذ رول حرارتی

این شرکت از معدود تولید کنندگان کاغذ حرارتی در کشور می باشد که فرایند پوشش رنگ تا برش را کامل انجام می دهد و به همین سبب توانسته قیمت های بسیار مناسبی در بازار ارائه نماید .
، رول حرارتی ۸ سانتی متری که فقط در فیش پرینتر ها به کار می رود. رول حرارتی ۵۴ میلی متری که در پوزهای بانکی و ترازوی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و رول حرارتی ۵۷ میلی متری که تنها قابل استفاده در ترازو، پرینتر و صندوق فروشگاهی ecr می باشد. علاوه برای رول با عرض های ۵۰ ،۵۵ ،۶۰ و ۶۵ میلی متر هم وجود دارد که بیشتر در پرینترهای صدور فیش استفاده می شود.

تولید کننده کاغذ رول حرارتی این رول ها را طوری ساخته اند که به حرارت حساس هستند و وقتی در داخل دستگاه چاپگر به انها حرارت وارد می شود، متن مورد نظر بر روی انها چاپ می گردد. این عمل چاپ بدون استفاده از جوهر در دستگاه های چاپگر انجام می شود.

در چند سال اخیر صنعت گران و تولید کننده کاغذ رول حرارتی ایرانی، به منظور تامین نیازهای صنایع، سازمان ها و موسسات داخلی، اقدام به تولید کاغذ رول حرارتی درجه یک و مرغوب نموده اند و این محصول را با قیمت مناسب در سراسر کشور عرضه می نمایند.چه خوب است که برای حمایت هر چه بیشتر از تولید کننده کاغذ رول حرارتی ایرانی به جای محصولات خارجی که ما را وابسته به بیگانگان کرده و سرمایه های ارزی کشور را به هدر می دهند، محصول با کیفیت و مرغوب ایرانی را خریداری کنیم.

کشورهای تولید کننده کاغذ رول حرارتی

کشورهای مثل ایران – کره – سنگاپور – چین و مالزی کشور سازنده رول کاغذ حرارتی می باشد .

دیدگاه ها بسته شده است