لیبل صدفی
لیبل صدفی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
لیبل مخملی
لیبل مخملی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
لیبل کاغذی

لیبل کاغذی

لیبل کاغذی

لیبل کاغذی در واقع نوعی کاغذ است که به منظور چاپ نوع کالا و مشخصات آن بر روی آن چاپ می گردد. با توجه به اینکه لیبل کاغذی بر روی مواد و یا کالای مختلف می تواند چسبانده شود باید به این نکته توجه کرد که باید در نظر گرفت که هر لیبل کاغذی برای کدام کالا مناسب است. جنس انواع لیبل کاغذی گلاسه مات و نیمه گلاسه است و برای انجام عملیات چاپ بر روی آنها باید از ریبون استفاده کرد. یکی از مزیت های مهمی که لیبل کاغذی دارد این است که در رنگ های مختلف و سایزهای متفاوت موجود می باشد و می تواند نیاز خریداران را به راحتی برطرف کند.

نوع دیگری از لیبل کاغذی هستند که به صورت حرارتی بوده و با فرایند حرارت بالا امکان چاپ اطلاعات بر روی آنها وجود دارد. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کارخانجات برای تبلیغ محصولات تولید خود نیازمند لیبل کاغذی می باشنذ بنابراین تولید آن روز به روز افزایش پیدا کرده است. در واقع می توان گفت که لیبل کاغذی به عنوان شناسه محصول است که خریدار با استفاده از آن می تواند به کیفیت محصولی که خریداری کرده است دست پیدا کند.

برخی از تولید کنندگان لیبل کاغذی با طراحی خاص و جلوه های زیبا این نوع لیبل ها دطراحی می کنند تا بتواند به گونه ای باعث تبلیغ مثبت کالا در این زمینه باشد و در نتیجه منجر به فروش بیشتر گردد. این مجموعه به عنوان تولید کننده برتر لیبل کاغذی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و چاپ دیجیتال بر روی انواع کاغذ توانسته گامکی بزرگ در این زمینه بردارد. برخی از این لیبل ها به صورت شفاف و یا سفید ترانسپارنت و یا لیبل شبرنگ و یا لیبل هایی که بر روی اموال درج می گردند تولید می شود.

لیبل کاغذی بیشترین مصرف را در بین لیبل ها دارد این محصول به دلیل قیمت پایینتر در بیشتر مواقع در صنعت بسته بندی استفاده می شود .عدم مقامت به اب و پاره شدن از معایت لیبل کاغذی می باشد .این شرکت لیبل های کاغذی در انواع مختلف را با پایینترین قیمت و کیفیت مناسب عرضه می نماید .رنج قیمتی ان در حدود متر مربع ۱۲هزارتومان در سال ۱۴۰۱ است. جهت بهره مندی از بهترین لیبل های کاغذی با کارشناسان ما در این زمینه ارتباط بگیرید و بهترین نوع لیبل را با قیمت مناسب از تولید کنندگان معتبر ما در یافت نمایید. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه ها بسته شده است