لیبل کاغذی
لیبل کاغذی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
لیبل مخملی

لیبل مخملی

لیبل مخملی

لیبل مخملی در واقع نوعی لیبل است که مقاومت بیشتری نسبت به دیگر لیبل ها دارد و می توان آن را بر روی کالاهایی که بیشتر در معرض آب قرار دارند استفاده کرد. در واقع لیبل هل برچسب هایی هستند که از آنها برای چاپ اطلاعات مورد نیاز از یک محصول استفاده می شود. به نوعی می توان گفت که لیبل ها به عنوان شناسه یک محصول هستند. لیبل ها در رنگ های متنوع و در سایزهای متفاوت وجود دارند که یکی از نمونه های آن لیبل مخملی می باشد که با توجه به اینکه مقاومت بیشترو دوام زیادی نیز دارد در بسیاری از صنایع می توان به راحتی ازآن استفاده کرد.

جنس لیبل ها که معمولا باعث عمر بالا وو ماندگاری طولانی آنها می گردد PVC می باشد که باعث می شود عملیات چاپ بر روی آنها نیز به راحتی انجام شود. یکی از لیبل هایی که از این ماده در ساخت آن استفاده می شود لیبل مخملی می باشد. با توجه به اینکه مخمل دارای زیبایی چشمگیری می باشد بنابراین استفاده از لیبل مخملی به عنوان برچسب بر روی کالاها باعث زیبایی آنها نیز می شود و این خود باعث جلب مشتری بیشتر نیز می گردد.

این نوع لیبل در دسته لیبل ها با رویه فیلم جای می گیرد ،ظاهری زیبا و مخملی به چاپ می دهد،رنگ کمتری مصرف می کند وکیفیت چاپ بالایی دارد، ضد اب است و مقاومت به پارگی تا حدودی کمتر از فیلم صدفی دارد. برای لیبل های ظروف که در فضای مرطوب قراردارند مانند لیبل میوه، ظرف شامپو، شیشه عسل و .. بسیار مناسب است . رنج قیمتی ان در حدود ۱۵ هزار تومان هر متر مربع می باشد. جهت سفارش این نوع لیبل با تولید کنندگان ما در این مجموعه ارتباط بگیرید تا بتوانید لیبل مخملی را باکیفیت بالا و قیمت مناسب به راحتی در اختیار داشته باشید. همین حالا ارتباط بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است