لیبل حرارتی
لیبل حرارتی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
لیبل کاغذی
لیبل کاغذی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
لیبل صدفی

لیبل صدفی

لیبل صدفی

لیبل ها دارای کاربردهای زیادی در زمینه های مختلف می باشند. بلیشترین کاربرد لیبل ها در صنعت می باشد به عنوان مثال می توان در صنعت ماشین سازی و یا داروخانه و کارخانه ها از انواع لیبل ها استفاده کرد. لیبلی که در اینجا مورد بررسی قرار می دهیم لیبل صدفی می باشد که امروزه نیز دارای کاربردهای فراوانی می باشد. لیبل صدفی در واقع همان برچسب پی وی سی می باشد که ماده اولیه ای که با استفاده از آن ساخته می شود پروپیلن و یا همان پلاستیک است. در واقع لیبل صدفی نوعی لیبل است که پشت آن دارای چسب است و روی آن حالت صاف و صیقلی دارد و به دلیل اینکه از جنس پلاستیک ساخته می شود مقاومت زیادی در برابر پارگی دارند.

لیبل صدفی به دلیل جنسی که دارد در برابر رطوبت نیز مقاوم بوده و باعث می شود در برخورد با آب حالت اولیه خود را حفظ کند و دچار پارگی و یا پوسیدگی نگردد. به عبارتی می توان گفت لیبل صدفی در برابر عوامل محیطی نسبت به دیگر لیبل ها مقاوم تر هستند. از لیبل صدفی می توان به عنوان برچسب در لوازم خودرو و یا حتی بر روی لوازم آرایشی استفاده کرد. لیبل صدفی در دو نوع براق و مات موجود می باشد که می توان با وتجه به نیاز خود هر کدام را که می خواهید خریداری کنید.

یکی از مزیت های مهم درباره ر این است که خاصیت چاپ پذیری بالایی دارد به گونه ای که می توان از آنها در دستگاه های چاپ و یا مواقعی که نیاز به پرینتر است استفاده کرد. همچنین لیبل صدفی دارای انواع مختلفی مانند پلی گور و یا صدفی معمولی و یا صدفی حرارتی می باشد. می توان اطلاعات مورد نیاز را به صورت چاپ و یا حکاکی بر روی لیبل صدفی قرار داد.

در مواردی که برای مصرف کننده مقاومت لیبل در برابر اب و پارگی مهم میباشد از لیبل صدفی استفاده می شود لیبل صدفی از رویه فیلم های پایه پلیمری می باشد و در دو نوع تاپ کوت شده و مدل بهبود یافته با الکتریسیته می باشد .در خرید این نوع لیبل باید دقت داشته باشید که در مدل اصلاح الکتریسیته فیلم بعد از مدت کوتاهی خاصیت چاپ پذیری خود را از دست می دهد .لیبل صدفی در رنگ های مختلف قابل تولید و ارائه می باشد که به طور مثال رنگ نارنجی ان در لیبل های دیجی کالا مورد استفاده است . رنج قیمتی ان در حدود ۱۶ هزارتومان در سال ۱۴۰۰ بود

دیدگاه ها بسته شده است