فروش کاغذ حرارتی
فروش کاغذ حرارتی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
لیبل صدفی
لیبل صدفی
اردیبهشت ۱۸, ۱۴۰۱
نمایش همه
لیبل حرارتی

لیبل حرارتی

لیبل حرارتی

لیبل حرارتی نوع دیگیر از لیبل هاست که دارای کاربرد زیادی نیز می باشد. همان طور که می دانید لیبل ها شناسنامه یک محصول هستند تمامی اطلاعات لازم از یک محصول بر روی لیبل چاپ می گردد. اما باید به این نکته توجه کرد که از چه نوع لیبلی در چه مکانی و بر روی چه کالایی استفاده شود. به عنوان مثال زمانی که کالای شما مدام در معرض رطوبت قرار دارد باید از لیبل مناسب برای آن محیط استفاد ه کنید تا دچار خرابی و یا خسارت نگردد. لیبل حرارتی تا حد زیادی مانند لیبل کاغذی است اما تفاوت مهم این دو با یکدیگر این است که از ریبون در هنگام چاپ لیبل حرارتی استفاده نمی شود و این خود می تواند بهترین مزیت به شمار رود.

جنس لیبل حرارتی در واقع از جنس ترمال است و کاغذ آن نسبت به گرما کاملا حساس می باشد. در واقع متنی که بر روی لیبل حرارتی چاپ می گردد در مقایسه با چاپی که با استفاده از ریبون انجام می شود کم رنگ تر بوده و همچنین ماندگاری آن نیز پایین تر می باشد. برای تشخیص لیبل حرارتی از نوع کاغذی آن یهترین روش این است که با استفاده از یک شی نوک تیز و یا ناخن خطی بر روی کاغذ ایجاد کنیم اگر کاغذ تیره شد لیبل حرارتی می باشد ولی در غیر این صورت لیبل کاغذی می باشد.

از لیبل حرارتی به عنوان برچسب بر روی تجهیزات فروشگاه ها ویا به عنوان بر چسب بر روی ترازوهای دیجیتال که قابلیتن چاپ نیز دارند استفاده می شود. همچنین از نوع ضد آب می توان بر روی ترازوهای فروشگاه های پروتئینی استفاده کرد. با توجه به نکات گفته لیبل حرارتی امروزه به دلیل نداشتن ریبون طرفداران زیادی دارد و استفاده از آنهلا زواج زیادی پیدا کرده همچنین چاپگ بر روی آنها سریع انجام می شود.

این نوع لیبل ها مناسب برای فعالیت های سری و صنعتی می باشد ،در دستگاه های پرینتر حرارتی بدون جوهر به راحتی قابل چاپ است و در دو نوع کاغذی و فیلم موجود می باشد ،لیبل های ازمایشگاهی ،لیبل اتوکلاو ،لیبل تگ پرواز ،لیبل های انبار و .. بهترین موارد استفاده لیبل های حرارتی است. رنج قیمتی ان در حدود ۱۹ هزار تومان می باشد . جهت استفاده و خریداری از لیبل حرارتی با کارشناسان خبره فروش ما در این زمینه ارتباط بگیرید تا بتوانید بهترین نوع آن را با قیمتی مناسب در اختیار داشته باشید.

دیدگاه ها بسته شده است